25 kwi

Tydzień z patronem szkoły

Znalezione obrazy dla zapytania piłsudski

8-15 maja 2019r. – TYDZIEŃ Z PATRONEM SZKOŁY

Zapraszamy do udziału w konkursach:

Konkursy międzyklasowe:

• Przygotowanie gazetki okolicznościowej dotyczącej sylwetki patrona szkoły i umieszczenie jej w przydzielonych salach – klasy IV-VIII – termin: do 10 maja 2019 r.
  • Opracowanie w formie plakatu życzeń dla szkoły z okazji Święta Szkoły – klasy I-III (format: nie mniejszy niż A4) – termin: do 10 maja 2019 r.

Konkursy w grupach uczniowskich:

• Przygotowanie plakatów prezentujących sylwetkę Józefa Piłsudskiego i/lub Szkołę Podstawową nr 1 we Włoszczowie – klasy VII-VIII – termin: do 8 maja 2019 r.

Konkursy indywidualne:

• Napisanie wiersza okolicznościowego przedstawiającego sylwetkę Józefa Piłsudskiego i/lub Szkołę Podstawową nr 1 we Włoszczowie (uczeń redaguje krótki wiersz, którego objętość dla klas I wynosi co najmniej 5 wersów, dla klas II – co najmniej 8 wersów, dla klas III – co najmniej 10 wersów) – termin: do 13 maja 2019 r.
  • Przygotowanie pracy plastycznej pod hasłem „Nasz patron” (zadaniem uczniów jest wykonanie w dowolnej technice pracy w formacie A4; prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III, klasy IV-VII) – termin: do 13 maja 2019 r.
  • Zaprojektowanie techniką komputerową plakatu promującego Szkołę Podstawową nr 1 we Włoszczowie – klasy IV-VIII (projekty należy przygotować w formie wydruku) – termin: do 13 maja 2019 r.
  • Zaprezentowanie wiedzy w ramach XXVIII konkursu szkolnego „Życie i działalność patrona szkoły – Józefa Piłsudskiego” – klasy IV-VIII – termin: do 13 maja 2019 r.

Koordynatorzy: Anna Drążyk, Jacek Kościński, Katarzyna Kuzincow, Emilia Maciejczyk, Małgorzata Skoczek