04 wrz

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017r. podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego miało miejsce oficjalne otwarcie wielofunkcyjnego boiska szkolnego przy naszej szkole.
W uroczystości inaugurującej działalność sportową obiektu udział wzięli uczniowie szkoły podstawowej, nauczyciele, rodzice, a także zaproszeni goście: burmistrz Grzegorz Dziubek wraz z zastępcą Sławomirem Owczarkiem, prałat Zygmunt Pawlik, wizytator KO Sławomir Krzysztofik oraz sekretarz Rady Rodziców Michał Brewka.
Symbolicznego przecięcia wstęgi w asyście uczniów rozpoczynających naukę w klasie pierwszej dokonał m.in. burmistrz Grzegorz Dziubek.
Jego dziełem było też „pierwsze kopnięcie piłki” rozpoczynające oficjalny mecz piłkarski na naszym boisku.
Mamy nadzieję, że nowe boisko będzie miejscem, gdzie niejeden młody talent sportowy rozwinie swoje skrzydła i przyniesie chlubę naszej szkole oraz społeczności naszej gminy.