10 cze

VII edycja powiatowego konkursu fotograficznego za nami!

6 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste podsumowanie VII edycji powiatowego konkursu fotograficznego „Przyroda powiatu włoszczowskiego”. Konkurs od początku organizowany jest przez naszą szkołę. W bieżącym roku zadaniem uczestników było przedstawienie przyrody naszego powiatu w wiosennym przebudzeniu. Młodzi fotografowie przygotowali w sumie ponad 160 prac, które oceniła komisja w składzie: Maria Dudkiewicz, Justyna Pośpiech i Marek Gawron. Najlepsze prace uhonorowano dyplomami i nagrodami, ufundowanymi przez Gminę Włoszczowa, Starostwo Powiatowe we Włoszczowie, Kino „Muza” we Włoszczowie oraz Zespół Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie. Laureaci odebrali nagrody z rąk przedstawicieli organizatorów, fundatorów nagród oraz komisji konkursowej.

W gronie zwycięzców znaleźli się także uczniowie „Jedynki”:

szkoła podstawowa  kl. I-III

I miejsce  – Karolina Michałek

II miejsce – Wiktoria Bała- Kowalska

wyróżnienia: Patrycja Robak, Kamil Pilarski

szkoła podstawowa kl. IV – VI

wyróżnienie: Tymoteusz Plebanek

szkoła podstawowa kl. VII- VIII i gimnazjum

III miejsce – Nikola Piaszczyk

wyróżnienie: Kinga Sikorska

Nad sprawnym przebiegiem konkursu czuwały nauczycielki: koordynator –  Emilia Maciejczyk oraz  Katarzyna Kuzincow, Monika Sinkiewicz i Justyna Pyka.

Gratulujemy nagrodzonym oraz ich opiekunom!