30 lis

Warsztaty plastyczne w Miechowie.

Fabryka Bombek „Decora” w Miechowie to świetna atrakcja dla szkolnych dzieci. Przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia uczniowie klas 2a oraz 2d odwiedzili ten zakład. Poznali proces tworzenia szklanych ozdób choinkowych, które przybierają kształty nie tylko tradycyjnych okrągłych bombek, ale również kształty zwierząt, postaci z bajek, aniołków, mikołajów, a nawet znanych na świecie budowli jak Wieża Eiffla czy Biały Dom.
Takie bombki wykonuje się na specjalne zamówienie i nie są one dostępne w sprzedaży. Uczestnicząc w warsztatach plastycznych uczniowie samodzielnie wyprodukowali sobie bombki według własnego pomysłu, które z pewnością zawisną na choince. Na koniec wycieczki wielką frajdą był pobyt w „Mililandii” – centrum zabaw dla dzieci.
Dziękujemy rodzicom za opiekę i pomoc w organizacji.
[huge_it_gallery id=”155″] ©ZPO 1 we Włoszczowie