20 gru

Wspólne kolędowanie w naszej szkole

Dnia 20 grudnia nasza szkoła rozbrzmiała dźwiękami najpiękniejszych kolęd, pastorałek i pieśni bożonarodzeniowych. Tak wspólnym kolędowaniem uczniowie klas 1-3 weszli w najpiękniejszy okres Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie zaprezentowali wybraną przez siebie kolędę, a wszyscy zgromadzeni im wtórowali.
Wspólne kolędowanie dzieci, wychowawców i pracowników szkoły było dla wszystkich niezwykłym doświadczeniem. Wyzwoliło pozytywne emocje i wprowadziło w atmosferę świąt. Spotkanie zakończyły życzenia skierowane do uczniów i ich rodziców.
Koordynatorem całego przedsięwzięcia była siostra Agata Krysińska, Jadwiga Cegieła i Ilona Skiba.

Niech w każdym polskim domu w okresie Świąt Bożego Narodzenia nie zabraknie tak pięknej tradycji – tradycji śpiewania kolęd i pastorałek.