15 kwi

Wygraj z nudą!

Pod taką nazwą od 16 kwietnia 2018 roku ruszą w naszej szkole zajęcia pozalekcyjne, podczas których w ciekawy i niekonwencjonalny sposób będzie można spędzić wolny czas!

Zadanie jest współfinansowane przez Gminę Włoszczowa i przeznaczone dla uczniów ze szkoły podstawowej.

Od przyszłego tygodnia rozpoczną się:

• Bezpiecznie przez życie koło czytelniczo – aktorskie przeznaczone dla 15 uczniów klas I-IV. Zajęcia (10 x 60 min.) odbywać się będą w kwietniu, maju i czerwcu. Podczas 10 godzin uczniowie między innymi będą zdobywać umiejętności praktyczne niezbędne do wystąpień publicznych oraz tworzyć samodzielnie książeczkę dotyczącą bezpiecznych zachowań.
  • Czarodziejska moc muzyki koło muzyczno – ruchowe przeznaczone jest dla 20 uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Podczas zajęć (10 x 60 min.) dzieci między innymi będą: kształciły umiejętności związane ze swobodą ruchu i poczuciem rytmu, poznawały układy taneczne i je realizowały.
  • Pozytywnie – kreatywnie koło plastyczno – techniczne to 10 zajęć po 60 min. przeznaczonych dla 15 uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej. Odbywać się będą w kwietniu, maju i czerwcu raz w tygodniu po 2 godziny lub 2 razy w tygodniu (w miarę potrzeb).

Nie czekaj! Już dziś zgłoś się do Koordynatora Szkolnego – p. Anny Drążyk (w świetlicy szkoły podstawowej) po  Formularz zgłoszeniowy.

Liczy się kolejność zapisów.   Ilość miejsc ograniczona!

Zapoznaj się również z Regulaminem zajęć.

Wygraj z nudą 3! – regulamin zajęć