15 lut

Karnawał w klasach 1-3

Zabawa karnawałowa w Łachowie

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Wyjątkowo w tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną bal odbył się w oddzielnych salach.

W zorganizowanej 11 lutego b.r. zabawie karnawałowej w przedszkolu i szkole w Łachowie dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim towarzyszyła radość i uśmiech, co było głównym celem tego wydarzenia.

Aby tradycji stało się zadość, z okazji  Tłustego Czwartku zabawę zakończono   pysznym pączkiem.

Zabawa karnawałowa w klasie 2a

Podczas zabawy karnawałowej uczniowie klasy 2a rozwijali swoją kreatywność i aktywność. Były ciekawe stroje, maski, balony, serpenty i confetti. A przede wszystkim zabawa w karaoke i taneczne szaleństwo. Dzieci bawiły się doskonale, radosne i szczęśliwe, że
mogą być razem w klasie