Osiągnięcia uczniów

Osiągnięcia uczniów z podziałem na lata

  • rok szkolny 2015/2016
  • rok szkolny 2014/2015
  • rok szkolny2013/2014
  • rok szkolny 2012/2013
  • rok szkolny 2011/2012

ROK SZKOLNY 2015/2016

SZKOŁA PODSTAWOWA

klasa 1a

Dawid Waligórski

  • wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie  Logopedycznym  „Łamańce językowe, czyli wierszyki łamiące języki”

Dawid Wójcik

  • II m. w Turnieju Szachowym o Puchar Starosty Włoszczowskiego

klasa 1c

Amelia Bulska

  • wyróżnienie w eliminacjach hufcowych Ogólnopolskiego Harcerskiego Konkursu Recytatorskiego „Strofy o Ojczyźnie”

Klaudia Łączek

  • wyróżnienie w eliminacjach powiatowych VI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi – niebezpieczne atrakcje w wakacje”

Michalina Rutkowska

  • wolontariusz w ramach Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Caritas „Tak, pomagam!”

klasa 1d

Roxana Cieślik

  • wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie  Logopedycznym  „Łamańce językowe, czyli wierszyki łamiące języki”

klasa 2b

Hanna Maciejczyk

  • II m. w V Powiatowym Konkursie Fotograficznym pn. „Przyroda powiatu włoszczowskiego w zimowej szacie”.

Brian Miłoch

  • II m. w Wojewódzkim Konkursie „Gołoborze miejscem pełny magii”

Julia Lipniak

  • II m. w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi – niebezpieczne atrakcje w wakacje”
  • wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie „Gołoborze miejscem pełny magii” oraz Świętokrzyskie miasta i wioski czytają – „Psie troski”
  • I m. w I Rejonowym Konkursie Recytatorskim „Kochamy polską wieś

klasa 3a

Dawid Koćwin

  • II m. w województwie w Turnieju Piłkarskim o Puchar Tymbarku  U – 10
  • III m. w województwie w Turnieju Piłkarskim o Puchar Premiera RP U – 12

Karol Koćwin

  • II m. w województwie w Turnieju Piłkarskim o Puchar Tymbarku  U – 10

Bartosz Machnik

  • II m. w województwie w Turnieju Piłkarskim o Puchar Tymbarku  U – 10
  • III m. w województwie w Turnieju Piłkarskim o Puchar Premiera RP U – 12

Kamil Oleksy

  • wolontariusz WOŚP

Milena Pyka

  • wolontariusz w ramach Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Caritas „Tak, pomagam!”

klasa 3c

Jan Bujak

  • II m. w województwie w Turnieju Piłkarskim o Puchar Tymbarku  U – 10
  • III m. w województwie w Turnieju Piłkarskim o Puchar Premiera RP U – 12

Patryk Bugalski

  • II m. w województwie w Turnieju Piłkarskim o Puchar Tymbarku  U – 10
  • III m. w województwie w Turnieju Piłkarskim o Puchar Premiera RP U – 12

Jakub Jamróz

  • II m. w województwie w Turnieju Piłkarskim o Puchar Tymbarku  U – 10
  • III m. w województwie w Turnieju Piłkarskim o Puchar Premiera RP U – 12

Wiktoria Rayska

  • I m. drużynowo w powiatowej Lidze Pływackiej

Michał Ślęzak

  • II m. w III Powiatowym Konkursie  Logopedycznym  „Łamańce językowe, czyli wierszyki łamiące języki”

klasa 4a

Karol Kusa

  • II m. w województwie w Turnieju Piłkarskim o Puchar Tymbarku  U – 10
  • III m. w województwie w Turnieju Piłkarskim o Puchar Premiera RP U – 12

Lena Rak

  • I m. drużynowo w powiatowej Lidze Pływackiej
  • wolontariusz w ramach Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Caritas „Tak, pomagam!”

Magdalena Ślęzak

  • wyróżnienie w IX Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Feliksa Raka

klasa 4b

Julia Barczyńska

  • wolontariusz w ramach Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Caritas „Tak, pomagam!”

Natalia Kaczkowska

  • wolontariusz w ramach Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Caritas „Tak, pomagam!”

Oliwia Mosiejowska

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Liliana Musiał

  • III miejsce w etapie powiatowy XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
  • wolontariusz w ramach Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Caritas „Tak, pomagam!”

Patrycja Tokarska

  • wolontariusz w ramach Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Caritas „Tak, pomagam!”

klasa 4c

Marek Ciesielski

  • wolontariusz WOŚP

Gabriela Orlikowska

  • wolontariusz WOŚP

Kamil Pytel

  • wolontariusz w ramach Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Caritas „Tak, pomagam!”

klasa 5a

Mateusz Bajon

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Karolina Bała

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Paula Jordan

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Konrad Klapiński

  • III m. w województwie w Turnieju Piłkarskim o Puchar Premiera RP U – 12

Weronika Lenart

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Mirosław Studziński

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Róża Szczecińska

  • wolontariusz WOŚP oraz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Julia Zatorska

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

klasa 5b

Kamila Bębas

  • I m. drużynowo w powiatowej Lidze Pływackiej
  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Karina Bomba

  • III m. w półfinale wojewódzkim w piłce siatkowej dziewcząt
  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Kalina Borowiec

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Gabriela Brzdąk

  • I m. drużynowo w powiatowej Lidze Pływackiej
  • wolontariusz WOŚP oraz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Natalia Cholerzyńska

  • I m. drużynowo w powiatowej Lidze Pływackiej
  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Emilia Drążyk

  • wolontariusz WOŚP oraz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Emilia Dyrek

  • finalistka VII Wojewódzkim Konkursie Geologicznym „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro …”
  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Natalia Gąsior

  • wolontariusz WOŚP oraz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Anna Gawron

  • III miejsce w eliminacjach hufcowych Ogólnopolskiego Harcerskiego Konkursu Recytatorskiego „Strofy o Ojczyźnie”
  • I m. drużynowo w powiatowej Lidze Pływackiej
  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Alicja Jaworska

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Kuba Kaczor

  • I m. drużynowo oraz III m. indywidualnie w finale centralnym XXXIX OT BRD
  • III m. w finale IX edycji Wojewódzkiego Konkursu „Bezpieczeństwo na piątkę”
  • finalista Mistrzostw Polski Młodzików w Brydżu Sportowym
  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Miłosz Proch

  • finalista Mistrzostw Polski Młodzików w Brydżu Sportowym
  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Filip Owczarek

  • finalista Mistrzostw Polski Młodzików w Brydżu Sportowym
  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Maja Sobótka

  • I m. drużynowo w powiatowej Lidze Pływackiej
  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Anna Tasak

  • finalistka VII Wojewódzkim Konkursie Geologicznym „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro …”
  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

klasa 5c

Monika Błeszyńska

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Aleksandra Borkowska

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły” oraz Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Caritas „Tak, pomagam!”

Anna Bugajniak

  • wolontariusz w ramach Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Caritas „Tak, pomagam!”

Katarzyna Chrabąszcz

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Nadia Czaja

  • III m. w finale IX edycji Wojewódzkiego Konkursu „Bezpieczeństwo na piątkę”
  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły” oraz Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Caritas „Tak, pomagam!”

Michał Jamróz

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Piotr Jamróz

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Karolina Jarząb

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły” oraz Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Caritas „Tak, pomagam!”

Mateusz Michałek

  • III m. w województwie w Turnieju Piłkarskim o Puchar Premiera RP U – 12

Rafał Nowak

  • III m. w województwie w Turnieju Piłkarskim o Puchar Premiera RP U – 12

Klaudia Maciejczyk

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Klaudia Pach

  • III m. w finale IX edycji Wojewódzkiego Konkursu „Bezpieczeństwo na piątkę”
  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Filip Prokopczyk

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Antonina Pytlewska

  • III m. w finale IX edycji Wojewódzkiego Konkursu „Bezpieczeństwo na piątkę”
  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły” oraz Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Caritas „Tak, pomagam!”

Maciej Pytlewski

  • III m. w I Rejonowym Konkursie Recytatorskim „Kochamy polską wieś

Martyna Suliga

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły” oraz Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Caritas „Tak, pomagam!”

klasa 5d

Beata Dąbrowa

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Jan Dorożyński

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Szymon Falana

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Dominika Michałek

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Bartosz Murzynowski

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Paulina Nowak

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Natalia Pyszyńska

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Kacper Ślusarczyk

  • finalista Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Pangea 2015/2016 w kategorii klas V.

klasa 6a

Ilona Ciesielska

  • wolontariusz WOŚP oraz Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Caritas „Tak, pomagam!”

Natalia Dumin

  • III m. w półfinale wojewódzkim w piłce siatkowej dziewcząt

Jakub Czaja

  • wolontariusz w ramach Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Caritas „Tak, pomagam!”

Izabela Michalska

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Zuzanna Oleksy

  • finalistka XII Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego
  • I m. drużynowo oraz I m. indywidualnie w finale centralnym XXXIX OT BRD
  • laureatka Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze”

Julia Sinkiewicz

  • III m. w półfinale wojewódzkim w piłce siatkowej dziewcząt
  • wolontariusz WOŚP

Witold Staszczyk

  • wolontariusz WOŚP oraz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Wojciech Tanasiewicz

  • wolontariusz w ramach Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Caritas „Tak, pomagam!”

Mateusz Trzebiński

  • VIII m. w XXX Europejskim Turnieju Edukacji Drogowej (ETEC)
  • I m. drużynowo oraz II m. indywidualnie w finale centralnym XXXIX OT BRD
  • I m. drużynowo w IX edycji Ligi Mistrzów BRD

Magdalena Zbierańska

  • III m. w półfinale wojewódzkim w piłce siatkowej dziewcząt

klasa 6b

Kacper Domański

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Jakub Janus

  • I m. drużynowo w powiatowej Lidze Pływackiej

Alan Rak

  • I m. drużynowo w powiatowej Lidze Pływackiej

Filip Ślusarczyk

  • finalista Mistrzostw Polski Młodzików w Brydżu Sportowym
  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Mateusz Wrenk

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

klasa 6c

Amelia Bartos

  • finalistka XXI Diecezjalnego Konkursu Biblijnego

Zuzanna Grabiec

  • I m. drużynowo w IX edycji Ligi Mistrzów BRD
  • I m. drużynowo w finale powiatowym XXXIX OT BRD

Michał Hudobski

  • laureat III Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego oraz XII Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego
  • finalista XIII Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego
  • finalista  XXI Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
  • laureat X Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr”

Aleksandra Janus

  • wolontariusz WOŚP

Jakub Jasnos

  • VIII m. w XXX Europejskim Turnieju Edukacji Drogowej (ETEC)

Oliwia Karendał

  • wolontariusz w ramach Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Caritas „Tak, pomagam!”

Karolina Kowalska

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Dominika Krawczyk

  • I m. drużynowo w finale centralnym XXXIX OT BRD
  • VIII m. w XXX Europejskim Turnieju Edukacji Drogowej (ETEC)
  • III m. w półfinale wojewódzkim w piłce siatkowej dziewcząt

Mikołaj Majchrzak

  • I m. drużynowo w powiatowej Lidze Pływackiej

Emilia Nowak

  • III m. w VII Wojewódzkim Konkursie Geologicznym „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro …”

Joanna Świeboda

  • II m. w V Powiatowym Konkursie Fotograficznym pn. „Przyroda powiatu włoszczowskiego w zimowej szacie”
  • III m. w półfinale wojewódzkim w piłce siatkowej dziewcząt
  • wolontariusz w ramach Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Caritas „Tak, pomagam!”

Zuzanna Zasada

  • III m. w półfinale wojewódzkim w piłce siatkowej dziewcząt
GIMNAZJUM

klasa 1a

Paulina Czarnecka

  • wolontariusz WOŚP

Wiktora Falana

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Maciej Fidera

  • finalista wojewódzki w piłce nożnej Mini Euro 2016

Patrycja Grabowska

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Agnieszka Kaczmarek

  • III m. w powiatowym konkursie wiedzy o życiu i twórczości Jana Pawła II
  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Adam Kubicz

  • finalista wojewódzki w piłce nożnej Mini Euro 2016

Magdalena Kusa

  • III m. w powiatowym konkursie wiedzy o życiu i twórczości Jana Pawła II

Mateusz Magdziarz

  • I m. w Powiatowym Konkursie Wiedzy pod hasłem „Żyję bez ryzyka HIV/AIDS”
  • I m. Powiatowym Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej „Sing mit Freude”

Norbert Mosiejowski

  • finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych 

Julia Tabisz

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Dominika Tanasiewicz

  • IV m. w województwie w piłce siatkowej dziewcząt

klasa 1b

Adrianna Chamera

  • III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Magia żywego słowa”
  • III m. w powiatowym konkursie wiedzy o życiu i twórczości Jana Pawła II

Kacper Klapa

  • finalista wojewódzki w piłce nożnej Mini Euro 2016
  • finalista wojewódzki w piłce nożnej Coca Cola Cup 

klasa 1c

Mikołaj Bartocha

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Kacper Krzysztofik

  • finalista wojewódzki w piłce nożnej Mini Euro 2016
  • finalista wojewódzki w piłce nożnej Coca Cola Cup

klasa 1d

Bartłomiej Janik

  • III miejsce w etapie powiatowym XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom

Dawid Kusa

  • finalista wojewódzki w piłce nożnej Mini Euro 2016
  • finalista wojewódzki w piłce nożnej Coca Cola Cup

klasa 2a

Weronika Bomba

  • wolontariusz WOŚP oraz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Gabriela Bujak

  • III m. w IV Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Utrwal świat między Nidą a Pilicą”
  • III m. w Powiatowym Konkurs Matematyczny „Igraszki matematyczne”
  • IV m. w województwie w piłce siatkowej dziewcząt

Bartosz Cuper

  • wolontariusz WOŚP

Łukasz Domaradzki

  • finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych 

Barbara Gawron

  • wolontariusz WOŚP 

Julia Kozieł

  • I m. drużynowo w IX edycji Ligi Mistrzów BRD

Wiktor Malinowski

  • finalista wojewódzki w piłce nożnej Mini Euro 2016 

Sandra Lipniak

  • wyróżnienie w IX Powiatowym Konkursie „Nasz Region”
  • wyróżnienie w IV Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Utrwal świat między Nidą a Pilicą”
  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Natalia Nowak

  • III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Magia żywego słowa”
  • wyróżnienie w IV Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Utrwal świat między Nidą a Pilicą”
  • IV m. w województwie w piłce siatkowej dziewcząt

Filip Sztuka

  • I m. drużynowo i II m. indywidualnie w finale centralnym XXXIX OT BRD
  • I m. drużynowo w IX edycji Ligi Mistrzów BRD
  • wolontariusz WOŚP

Aleksandra Trojszczak

  • III m. w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim Młodych „Nadchodzące pokolenie”
  • wyróżnienia w powiatowych konkursach fotograficznych: „Utrwal świat między Nidą a Pilicą” oraz „Przyroda powiatu włoszczowskiego w zimowej szacie”
  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Anna Woldańska

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Oliwia Zug

  • wolontariusz WOŚP

klasa 2b

Zuzanna Dorożyńska

  • I m w IV Powiatowym Konkursie Plastycznym „Utrwal świat między Nidą a Pilicą”

Katarzyna Hejduk

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Angelika Kowalska

  • finalistka XIII Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego 

Paulina Rogula

  • III m. w Powiatowym Konkursie Ortograficznym z Języka Angielskiego „English Spelling Contest”

Eryk Saltarski

  • finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych

Karina Standerska

  • wyróżnienie w IX Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Feliksa Raka
  • I m. w IV Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim im. Łukasza Uniejewskiego
  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Klaudia Walasek

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Paweł Walasek

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”
  • III m. w zawodach powiatowych w tenisie stołowym

Andrzej Zając

  • II m. w IV Powiatowym Konkursie Plastycznym „Utrwal świat między Nidą a Pilicą”
  • finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych

klasa 2c

Bartosz Gierbuszewski

  • finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych
  • finalista wojewódzki w piłce nożnej Mini Euro 2016
  • finalista wojewódzki w piłce nożnej Coca Cola Cup

Jakub Janicki

  • finalista wojewódzki w piłce nożnej Mini Euro 2016

Sandra Klim

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Wiktoria Kluska

  • IV m. w województwie w piłce siatkowej dziewcząt

Paulina Łochowska

  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Monika Michalik

  • wyróżnienie w powiatowym konkursie matematyczno -plastycznym „Trójwymiarowy świat matematyki”

Bartłomiej Skoczek

  • I m. w powiecie w sztafetowych biegach przełajowych
  • III m. w zawodach powiatowych w tenisie stołowym

Klaudia Stępień

  • IV m. w województwie w piłce siatkowej dziewcząt
  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Andrzej Toborek

  • finalista wojewódzki w piłce nożnej Mini Euro 2016

Karol Waligórski

  • finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych
  • finalista wojewódzki w piłce nożnej Mini Euro 2016

klasa 2d

Miłosz Grzesiński

  • finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych

Patrycja Kozioł

  • IV m. w województwie w piłce siatkowej dziewcząt

Daniel Krauz

  • finalista wojewódzki w piłce nożnej Mini Euro 2016

Kacper Maciejczyk

  • wyróżnienie w V Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Przyroda powiatu włoszczowskiego w zimowej szacie”

Paweł Stawowczyk

  • finalista wojewódzki w piłce nożnej Mini Euro 2016
  • finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych
  • finalista wojewódzki w piłce nożnej Coca Cola Cup

Joanna Śmiłowska

  • IV m. w województwie w piłce siatkowej dziewcząt

klasa 3a

Aleksandra Przyborowska

  • II miejsce w VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Magia żywego słowa”
  • wyróżnienie w finale centralnym XXIV Ogólnopolskiego Harcerskiego Konkursu Recytatorskiego „Strofy o Ojczyźnie”
  • wolontariusz WOŚP

klasa 3b

Aleksandra Bukowska

  • IV m. w województwie w piłce siatkowej dziewcząt
  • wolontariusz w ramach Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Caritas „Tak, pomagam!”

Tomasz Lichosik

  • finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych
  • finalista wojewódzki w piłce nożnej Mini Euro 2016
  • finalista wojewódzki w piłce nocnej Coca Cola Cup

Julia Orlikowska

  • I m. Powiatowym Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej „Sing mit Freude”
  • wolontariusz w ramach Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Caritas „Tak, pomagam!”

Julia Prusicka

  • IV m. w województwie w piłce siatkowej dziewcząt

Maciej Ślęzak

  • wyróżnienie w powiatowym konkursie „Mistrz logicznego myślenia”
  • finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych
  • finalista wojewódzki w piłce nożnej Mini Euro 2016

Mateusz Wargacki

  • finalista wojewódzki w piłce nożnej Mini Euro 2016
  • finalista wojewódzki w piłce nocnej Coca Cola Cup

Justyna Zając

  • I m. w IV Powiatowym Konkursie Plastycznym „Utrwal świat między Nidą a Pilicą”
  • I m. w IX Powiatowym Konkursie „Nasz Region”

klasa 3c

Barbara Adamczyk

  • wolontariusz WOŚP

Natalia Bomba

  • finalistka Mistrzostw Polski Młodzików w Brydżu Sportowym
  • wyróżnienie w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „W trosce o nasze bezpieczeństwo”

Hubert Bąk

  • I m. w Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek w języku niemieckim
  • II m. Powiatowym Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej „Sing mit Freude”

Izabela Błeszyńska

  • I m. w XVI Turnieju Jednego Wiersza „O laur Wespazjana Kochowskiego”
  • wyróżnienie w IX Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Feliksa Raka
  • wyróżnienie z III Powiatowym Konkursie Matematycznym „Mistrz Logicznego Myślenia”
  • wolontariusz WOŚP

Weronika Cuper

  • I m. w Powiatowym Konkursie Ekologiczno-Plastycznym „Sposoby ochrony powietrza atmosferycznego”
  • wyróżnienie w IV Powiatowym Konkursie Plastycznym „Utrwal świat między Nidą a Pilicą”
  • wolontariusz WOŚP oraz w ramach Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Caritas „Tak, pomagam!”

Monika Kozieł

  • wolontariusz WOŚP

Aleksandra Pianka

  • wyróżnienie z III Powiatowym Konkursie Matematycznym „Mistrz Logicznego Myślenia”
  • wolontariusz w ramach Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Caritas „Tak, pomagam!”

Julia Pierzchnica

  • laureatka XIII Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
  • III m. w III Powiatowym Konkursie Matematycznym „Olimpijczycy są wśród nas”

Magdalena Szafrańska

  • finalistka XIII Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  • finalistka Mistrzostw Polski Młodzików w Brydżu Sportowym

Kamil Wronecki

  • finalista wojewódzki w piłce nożnej Mini Euro 2016
  • finalista wojewódzki w piłce nożnej Coca Cola Cup

Martyna Wypych

  • III m. w powiatowym konkursie ekologiczno-plastycznym „Sposoby ochrony powietrza atmosferycznego”
  • wolontariusz w ramach Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Caritas „Tak, pomagam!”

Maciej Ziętal

  • finalista wojewódzki w piłce nożnej Mini Euro 2016
  • finalista wojewódzki w piłce nożnej Coca Cola Cup

klasa 3d

Tomasz Emiljanowicz

  • II m. w Powiatowym Konkursie Ortograficznym z Języka Angielskiego „English Spelling Contest”

Adrian Józefowski

  • I m. drużynowo w finale centralnym XXXIX OT BRD
  • I m. indywidualnie w finale centralnym XXXVII OT BRD
  • I m. drużynowo w IX edycji Ligi Mistrzów BRD
  • II indywidualnie w finale wojewódzkim XXXIX OT BRD

Zuzanna Kotulska

  • I m. w IV Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Utrwal świat między Nidą a Pilicą”
  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Patryk Kowalczyk

  • III m. w II Wojewódzkim Konkursie Ekonomicznym „Zostań Bankowcem”

Mateusz Lewański

  • finalista wojewódzki w piłce nożnej Mini Euro 2016
  • finalista wojewódzki w piłce nożnej Coca Cola Cup

Martyna Michałek

  • IV m. w województwie w piłce siatkowej dziewcząt

Marcin Nowak

  • I m. drużynowo w finale centralnym XXXIX OT BRD
  • I indywidualnie w finale wojewódzkim XXXIX OT BRD
  • I m. drużynowo w IX edycji Ligi Mistrzów BRD
  • finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych, w piłce nożnej Mini Euro 2016 oraz Coca Cola Cup

Wiktoria Latkowska

  • III m. w IV Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Utrwal świat między Nidą a Pilicą”

Mateusz Podstawka

  • finalista XIV Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  • wyróżnienie w powiatowych konkursach matematycznych „Olimpijczycy są wśród nas” oraz „Gimnazjalny Mistrz Rachunków”

Adam Rak

  • finalista wojewódzki w piłce nożnej Mini Euro 2016
  • I m. w powiecie w sztafetowych biegach przełajowych 

Magdalena Rajek

  • I m. w IV Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Utrwal świat między Nidą a Pilicą”
  • wolontariusz Szkolnego Koła TOZwRP „Anioły ze szkoły”

Miłosz Ratusznik

  • III m. w II Wojewódzkim Konkursie Ekonomicznym „Zostań Bankowcem”
  • wyróżnienie w Powiatowym Konkursie „Olimpijczycy są wśród nas”
  • I m. w powiecie w sztafetowych biegach przełajowych

Weronika Rogula

  • wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Piękno i brzydota w szarości”

Piotr Waligórski

  • III m. w II Wojewódzkim Konkursie Ekonomicznym „Zostań Bankowcem”

 ROK SZKOLNY 2014/2015

SZKOŁA PODSTAWOWA

klasa 1b

Julia Lipniak – III m. w V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi – zwierzaki to nie pluszaki”

klasa 4a

Zuzanna Gieroń – wolontariusz świątecznej zbiorki żywności „Tak, pomagam”

Weronika Lenart – wolontariusz świątecznej zbiorki żywności „Tak, pomagam”

Róża Szczecińska – wolontariusz świątecznej zbiorki żywności „Tak, pomagam”

klasa 4b

Gabriela Brzdąk – wolontariusz świątecznej zbiorki żywności „Tak, pomagam”

Emilia Drążyk – wolontariusz świątecznej zbiorki żywności „Tak, pomagam”

Natalia Gąsior – wolontariusz świątecznej zbiorki żywności „Tak, pomagam”

klasa 4c

Julia Suliga – wolontariusz świątecznej zbiorki żywności „Tak, pomagam”

klasa 5a

Zuzanna Oleksy – I m. w etapie powiatowym XXXVIII Ogólnopolskim Turnieju BRD, – I m. w etapie wojewódzkim VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu „Bezpieczeństwo na piątkę”

Mateusz Trzebiński – I m. w etapie powiatowym XXXVIII Ogólnopolskim Turnieju BRD

klasa 5c

Zuzanna Grabiec – I m. w etapie wojewódzkim VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu „Bezpieczeństwo na piątkę” – I m. w IV edycji Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Przyroda powiatu włoszczowskiego w barwach jesieni”

Michał Hudobski – laureat XII Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2014/2015 – laureat  XX edycji Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy” – III m. w 5 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego TIK? – TAK!

Jakub Jasnos – I m. w etapie wojewódzkim VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu „Bezpieczeństwo na piątkę”

Dominika Krawczyk – I m. w etapie województwem VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu „Bezpieczeństwo na piątkę”, – I m. w etapie powiatowym XXXVIII Ogólnopolskim Turnieju BRD,

klasa 6a

Paulina Czarnecka – wyróżnienie w IV edycji Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Przyroda powiatu włoszczowskiego w barwach jesieni”

Mateusz Drążyk – III m. w eliminacjach powiatowych XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Agnieszka Kaczmarek  – laureatka XX edycji Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej.

Hubert Żmuda – I m. w etapie powiatowym XXXVIII Ogólnopolskim Turnieju BRD

klasa 6b

Mikołaj Bartocha – wyróżnienie w  Powiatowym Konkursie „Opowieści z dreszczykiem”

Karolina Krawczyk – III m. w  Powiatowym Konkursie „Opowieści z dreszczykiem”

klasa 6c

Karolina Bukowska – I m. w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Piękne zakątki Powiatu Włoszczowskiego”.

Natalia Mrozińska – wolontariusz świątecznej zbiorki żywności „Tak, pomagam”

GIMNAZJUM

klasa 1a

Julia Kozieł – I m. w etapie powiatowym XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju BRD

Natalia Nowak – wyróżnienie w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Magia żywego słowa”, – II m. w etapie powiatowym XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju BRD

Filip Sztuka – I m. w etapie powiatowym XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju BRD

klasa 1b

Błażej Koszyka – II m. w VIII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Feliksa Raka

Karina Standerska – II m. w  V Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Magia żywego słowa”

klasa 1c

Monika Michalik – III m. w VIII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Feliksa Raka

klasa 2a

Aleksandra Przyborowska – II m. w Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek w języku niemieckim – finalistka VIII Ogólnopolskiego Harcerskiego Konkursu Recytatorskiego „Strofy o Ojczyźnie”

klasa 2b

Zuzanna Zioło – wolontariusz świątecznej zbiorki żywności „Tak, pomagam”

klasa 2d

Tomasz Emiljanowicz – II m. w Powiatowym Konkursie Ortograficznym z Języka Angielskiego „English Spelling Contest

Adrian Józefowski – I m. w etapie powiatowym XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju BRD

Marcin Nowak – II m. w etapie powiatowym XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju BRD

Adam Rak – III m. w eliminacjach powiatowych XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom

klasa 3a

Daniel Szwajkowski – I m. w etapie powiatowym XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju BRD

klasa 3b

Jakub Adamus – II m. w Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek w języku niemieckim,  – I m. w Powiatowym Konkursie Ortograficznym z Języka Angielskiego „English Spelling Contest”

Jakub Kowalski – III m. w Powiatowym Konkursie Ortograficznym z Języka Angielskiego „English Spelling Contest

Karolina Marcinkowska – I m. w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Piękne zakątki Powiatu Włoszczowskiego”.

klasa 3c

Wiktoria Adamska – wolontariusz świątecznej zbiorki żywności „Tak, pomagam”

Marcin Gąsior – wolontariusz świątecznej zbiorki żywności „Tak, pomagam”

Aldona Kwiatkowska – wolontariusz świątecznej zbiorki żywności „Tak, pomagam”

Kamil Pytel – laureat XII Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjów województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2014/2015 – laureat XII Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego  dla uczniów gimnazjów województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2014/2015 – finalista XI Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjów województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2014/2015

Kinga Skoczek – laureatka XII Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjów województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2014/2015 – III m. w VIII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Feliksa Raka – III m. w  Powiatowym Konkursie „Opowieści z dreszczykiem” – I m. w  V Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Magia żywego słowa”

Julia Skupin – wolontariusz świątecznej zbiorki żywności „Tak, pomagam”

SZKOŁA PODSTAWOWA

klasa 1c

Konrad Klapiński finalista wojewódzki w Turnieju Piłki Nożnej „O Puchar Tymbarku” Marcin Mosiejowskifinalista wojewódzki w Turnieju Piłki Nożnej „O Puchar Tymbarku

klasa 3a

Konrad Klapiński – finalista wojewódzki w Turnieju Piłki Nożnej „O Puchar Tymbarku” Marcin Mosiejowski – finalista wojewódzki w Turnieju Piłki Nożnej „O Puchar Tymbarku

klasa 3b

Gabriela Brzdąk – wolontariusz WOŚP

klasa 3c

Mikołaj Łaskawski – II m. w III Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Przyroda powiatu włoszczowskiego w promieniach lata” Rafał Nowakfinalista wojewódzki w Turnieju Piłki Nożnej „O Puchar Tymbarku”

klasa 3d

Kamil Koćwin – finalista wojewódzki w Turnieju Piłki Nożnej „O Puchar Tymbarku”

klasa 4a

Ilona Ciesielska – wolontariusz WOŚP Zuzanna Oleksy – wolontariusz WOŚP Julia Sienkiewicz – wolontariusz WOŚP

klasa 4b

Filip Ślusarczyk – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie geologiczno-plastycznym „Od pionierów życia do gazu łupkowego”

klasa 4c

Michał Hudobski – wyróżnienie w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „TIK? TAK! – wolontariusz WOŚP Michał Kościński – wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Przyroda powiatu włoszczowskiego w promieniach lata” Mikołaj Majchrzak – V m. w półfinale wojewódzkim w minipiłce nożnej Zuzanna Zasada – III m. w III Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Przyroda powiatu włoszczowskiego w promieniach lata” klasa 5a

Eryk Couperus – II m. w etapie wojewódzkim IV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi – nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu” Adrianna Chamera – III miejsce w eliminacjach hufcowych XXII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Strofy o Ojczyźnie” Paulina Czarnecka – I m. w III Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Przyroda powiatu włoszczowskiego w promieniach lata” – wolontariusz WOŚP Mateusz Drążyk – III miejsce w eliminacjach hufcowych XXII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Strofy o Ojczyźnie” Filip Dworak – I m. w województwie w VII edycji Wojewódzkiego Konkursu „Bezpieczeństwo na piątkę” Natalia Sudomierska – I m. w powiecie w VII edycji Wojewódzkiego Konkursu „Bezpieczeństwo na piątkę”

klasa 5b Karolina Krawczyk – wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim  im. Feliksa Raka Wiktoria Mazur – wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim  im. Feliksa Raka Wiktoria Piwońska – wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim  im. Feliksa Raka

klasa 5c

Karolina Bukowska – I m. w województwie w VII edycji Wojewódzkiego Konkursu „Bezpieczeństwo na piątkę” Dawid Kusa – V m. w półfinale wojewódzkim w minipiłce nożnej – I m. w czwórboju LA na zawodach powiatowych – I m. w sztafetowym biegu przełajowym w zawodach powiatowych Oliwia Marszalik – I m. w województwie w VII edycji Wojewódzkiego Konkursu „Bezpieczeństwo na piątkę” – V m. w półfinale wojewódzkim w tenisie stołowym Paulina Pietralik – wolontariusz WOŚP Konrad Stolarczyk – V m. w półfinale wojewódzkim w minipiłce nożnej – I m. w czwórboju LA na zawodach powiatowych – I m. w sztafetowym biegu przełajowym w zawodach powiatowych Aleksandra Ślęzak – V m-ce w półfinale wojewódzkim w tenisie stołowym – wolontariusz WOŚP klasa 6a

Łukasz Domaradzki –  IV miejsce w finale krajowym XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju BRD –  III miejsce w województwie w Turnieju „Bezpieczeństwo na piątkę” – I m. w czwórboju LA oraz sztafetowym biegu przełajowym w zawodach powiatowych Katarzyna Hajduk – I m. w  biegu na 60m i II m. w biegu na 300m w indywidualnych powiatowych zawodach LA – V m. w półfinale wojewódzkim w tenisie stołowym Dominik Korgul – I m. w czwórboju LA na zawodach powiatowych – I m. w sztafetowym biegu przełajowym w zawodach powiatowych Błażej Koszyka – III miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim  im. Feliksa Raka Julia Kozieł –  IV miejsce w finale krajowym XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju BRD –  III miejsce w województwie w Turnieju „Bezpieczeństwo na piątkę” – V m. w finale  wojewódzkim w piłce siatkowej o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Wiktor Michałek – V m. w półfinale wojewódzkim w minipiłce siatkowej Piotr Rusek – I m. w I Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Fotograficznym „Wolny czas – bezpieczny czas”. – V m. w półfinale wojewódzkim w minipiłce siatkowej Eryk Saltarski – I m.  w czwórboju LA w  zawodach powiatowych – I m. w sztafetowym biegu przełajowym w zawodach powiatowych Filip Sztuka – IV miejsce w finale krajowym XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju BRD – III miejsce w województwie w Turnieju „Bezpieczeństwo na piątkę” – wolontariusz WOŚP Paweł Walasek – V m. w półfinale wojewódzkim w tenisie stołowym Andrzej Zając – I m. w czwórboju LA na zawodach powiatowych – I m. w skoku w dal i II m. w biegu na 60m. na indywidualnych powiatowych zawodach LA – I m. w sztafetowym biegu przełajowym w zawodach powiatowych Wiktoria Zugaj – VI miejsce w finale krajowym XXXVII Ogólnopolskiego Turnieju BRD

klasa 6b

Sebastian Janus – V m. w półfinale wojewódzkim w minipiłce nożnej – I m. w sztafetowym biegu przełajowym w zawodach powiatowych Emil Klapiński – wyróżnienie w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „TIK? TAK!” Patrycja Kozieł – V m. w finale  wojewódzkim w piłce siatkowej o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego – V m. w półfinale wojewódzkim w minipiłce siatkowej Damian Kurzak – wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Przyroda powiatu włoszczowskiego w promieniach lata” Sandra Lipniak – III m. w powiecie w XXXVII OTWP „Młodzież zapobiega pożarom” – wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Przyroda powiatu włoszczowskiego w promieniach lata” Monika Michalik – wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim  im. Feliksa Raka Martyna Sosnowska – V m. w finale  wojewódzkim w piłce siatkowej o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego – V m. w półfinale wojewódzkim w minipiłce siatkowej

Joanna Śmiłowska – V m. w finale  wojewódzkim w piłce siatkowej o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego – V m. w półfinale wojewódzkim w minipiłce siatkowej

klasa 6c

Weronika Bomba – V m. w finale  wojewódzkim w piłce siatkowej o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, – V m. w półfinale wojewódzkim w minipiłce siatkowej Gabriela Bujak – wyróżnienie w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „TIK? TAK!” – V m. w finale  wojewódzkim w piłce siatkowej o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, – V m. w półfinale wojewódzkim w minipiłce siatkowej Katarzyna Groszek – V m. w finale  wojewódzkim w piłce siatkowej o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, – V m. w półfinale wojewódzkim w minipiłce siatkowej Miłosz Grzesiński – wyróżnienie w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „TIK? TAK!” Wojciech Klapa – wyróżnienie w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „TIK? TAK!” Wiktoria Kluska – V m. w finale  wojewódzkim w piłce siatkowej o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, – V m. w półfinale wojewódzkim w minipiłce siatkowej Kacper Krzysztofik – I m. w czwórboju LA w zawodach powiatowych – I m. w sztafetowym biegu przełajowym w zawodach powiatowych – V m. w półfinale wojewódzkim w minipiłce siatkowej Artur Krawczyk – I m. w sztafetowym biegu przełajowym w zawodach powiatowych – wolontariusz WOŚP Daniel Krauz – I m. w sztafetowym biegu przełajowym w zawodach powiatowych – V m. w półfinale wojewódzkim w minipiłce nożnej – V m. w półfinale wojewódzkim w minipiłce siatkowej Paulina Łochowska – V m. w finale  wojewódzkim w piłce siatkowej o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, – V m. w półfinale wojewódzkim w minipiłce siatkowej Wiktor Malinowski – wyróżnienie w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „TIK? TAK!” Bartłomiej Skoczek – V m. w półfinale wojewódzkim w minipiłce nożnej oraz mini piłce siatkowej – V m. w półfinale wojewódzkim w tenisie stołowym Paweł Skoczek – wyróżnienie w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „TIK? TAK!” Paweł Stawowczyk – wyróżnienie w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „TIK? TAK!” – V m. w półfinale wojewódzkim w minipiłce nożnej – V m. w półfinale wojewódzkim w minipiłce siatkowej Klaudia Stępień – wyróżnienie w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „TIK? TAK!” – V m. w finale  wojewódzkim w piłce siatkowej o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego – wolontariusz WOŚP Aleksandra Trojszczak – III m. w V edycji Konkursu Literackiego Wiedzy o Życiu i Twórczości Henryka Sienkiewicza Mateusz Wilk – wyróżnienie w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „TIK? TAK!” Anna Woldańska – V m. w finale  wojewódzkim w piłce siatkowej o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego – V m. w półfinale wojewódzkim w minipiłce siatkowej

GIMNAZJUM

klasa 1a

Aleksandra Anyż – finalistka wojewódzka w piłce siatkowej Aleksandra Przyborowska – III m. w eliminacjach chorągwianych XXII Ogólnopolskiego Harcerskiego Konkursu „Strofy o Ojczyźnie”

klasa 1b

Aleksandra Bukowska – finalistka wojewódzka w piłce siatkowej. Julia Prusicka – finalistka wojewódzka w piłce siatkowej. Maciej Ślęzak – I m. w powiatowym  konkursie ma grafikę komputerową dla młodzieży szkół gimnazjalnych „Dym z papierosa szkodzi kiedy się do szkoły chodzi. Wybierz młodość bez papierosa” – finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych Justyna Zając – II m. w Ogólnopolskim Konkursie „Utrwal świat między Nidą a Pilicą” w kategorii zdjęcie – II m. w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „W krainie baśni i legend  Henryka Sienkiewicza” – II m. w III Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Przyroda powiatu włoszczowskiego w promieniach lata

klasa 1c

Barbara Adamczyk – finalistka wojewódzka w tenisie stołowym – II miejsce w zawodach powiatowych w Świętokrzyskiej Lidze Badmintona Hubert Bąk – I m. w I Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Retro dla Dzieci i Młodzieży Izabela Błeszyńska – II m. w II Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim  im. Łukasza Uniejewskiego Weronika Cuper – III m. w Ogólnopolskim Konkursie „Utrwal świat między Nidą a Pilicą” w kategorii zdjęcie – wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Przyroda powiatu włoszczowskiego w promieniach lata” – I miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce siatkowej Jakub Śpiechowicz – finalista wojewódzki w tenisie stołowym

klasa 1d

Adrian Józefowski – Mistrz Polski 2014 XXXVII Ogólnopolskiego Turnieju BRD – V miejsce w klasyfikacji drużynowej finału krajowego XXXVII Ogólnopolskiego Turnieju BRD Martyna Michałek – finalistka wojewódzka w piłce siatkowej Karolina Michalik – finalistka wojewódzka w piłce siatkowej Marcin Nowak – V miejsce w klasyfikacji drużynowej finału krajowego XXXVII Ogólnopolskiego Turnieju BRD Aleksandra Podsiedlik – finalistka wojewódzka w piłce siatkowej Adam Rak – III m. w powiecie w XXXVII OTWP „Młodzież zapobiega pożarom” Miłosz Ratusznik – II m. w powiatowym  konkursie ma grafikę komputerową dla młodzieży szkół gimnazjalnych „Dym z papierosa szkodzi kiedy się do szkoły chodzi. Wybierz młodość bez papierosa” – III m. w powiatowym  konkursie „Katyń – Golgota Wschodu” Piotr Waligórski – I m. w Ogólnopolskim Konkursie „Utrwal świat między Nidą a Pilicą” w kategorii film klasa 2a

Paulina Bator – finalistka wojewódzka w piłce siatkowej Mikołaj Długoborski – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Utrwal świat między Nidą a Pilicą” w kategorii zdjęcie Kacper Jurek – II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Historycznym „W 220. rocznicę wybuchu powstania kościuszkowskiego” – I m. w powiatowym konkursie na prezentację multimedialną „Ślady pamięci naszych sąsiadów Żydów na terenie powiatu włoszczowskiego” Karolina Koszyka – I miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce siatkowej Patryk Kwapisz – III miejsce w zawodach powiatowych w Świętokrzyskiej Lidze Badmintona Daniel Szwajkowski – V miejsce w klasyfikacji drużynowej finału krajowego XXXVII Ogólnopolskiego Turnieju BRD – II miejsce w Powiatowej Lidze Pływackiej – II miejsce w zawodach powiatowych w Świętokrzyskiej Lidze Badmintona Zuzanna Waligórska – finalistka wojewódzka w tenisie stołowym – wolontariusz WOŚP Agnieszka Wnuczek – finalistka wojewódzka w piłce siatkowej klasa 2b

Damian Ciosek– finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych Piotr Drążyk – II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Historycznym „W 220. rocznicę wybuchu powstania kościuszkowskiego” – wolontariusz WOŚP Klaudia Dzionek – I miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce siatkowej Przemysław Gurdziel – wolontariusz WOŚP Marcin Kotulski – wolontariusz WOŚP Jakub Kowalski – II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Pamięć o powstaniu i powstańcach styczniowychKamila Stefańska – finalistka wojewódzka w piłce siatkowej Patrycja Więcek – I miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce siatkowej Patrycja Żesławska – finalistka wojewódzka w piłce siatkowej

klasa 2c

Kamil Pytel – laureat XII Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego dla uczniów gimnazjów województwa świętokrzyskiego – finalista XI Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów województwa świętokrzyskiego Kinga Skoczek – III m. w eliminacjach hufcowych XXII Ogólnopolskiego Harcerskiego Konkursu „Strofy o Ojczyźnie” – III m. w XX Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Henryka Sienkiewicza

klasa 3a

Katarzyna Dąbrowska – wolontariusz WOŚP Krystian Janduła – finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych Patryk Koszyka – finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych – I miejsce w zawodach powiatowych w sztafecie 4x100m. Piotr Kościński – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Utrwal świat między Nidą a Pilicą” w kategorii zdjęcie Michał Lichosik – wolontariusz WOŚP Dawid Łączek – finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych – I miejsce w Powiatowej Lidze Pływackiej – I miejsce w zawodach powiatowych w biegu na dystansie 300m. Anna Robak – wolontariusz WOŚP Patrycja Słowik – wyróżnienie w powiatowym konkursie matematyczno-plastycznym „Świat w figurach” – wolontariusz WOŚP Anna Trojszczak – wolontariusz WOŚP Paulina Zielińska – wolontariusz WOŚP

klasa 3b

Szymon Gąsior – finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych – I miejsce w zawodach powiatowych w biegu na dystansie1000m. Michał Hajduk – finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych – I miejsce w zawodach powiatowych w pchnięciu kulą – I miejsce w zawodach powiatowych w sztafecie 4x100m. Jędrzej Jasiczek – I m. w II Konkursie Ortograficznym dla uczniów szkół gimnazjalnych z terenu powiatu włoszczowskiego Marta Malicka – I m. w III Powiatowym konkursie matematycznym „Gimnazjalny Mistrz Rachunków” Dawid Marszalik – finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych – finalista wojewódzki w tenisie stołowym – II miejsce w zawodach powiatowych w biegu na dystansie2000m. Anita Ptak – II m. w III Powiatowym konkursie matematycznym „Mistrz Logicznego Myślenia” – finalistka XI Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjów województwa świętokrzyskiego Daria Piwońska – wyróżnienie w powiatowym konkursie na plakat „Nasi żydowscy sąsiedzi” – wolontariusz WOŚP Bartłomiej Pośpiech – finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych Dawid Zbroiński – III m. w VII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim  im. Feliksa Raka – finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych – II miejsce w zawodach powiatowych w biegu na dystansie1000m. Angelika Żmuda – wolontariusz WOŚP

klasa 3c

Marta Paniewska – II miejsce w Powiatowej Lidze Pływackiej Jakub Pacanowski – finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych – I miejsce w zawodach powiatowych w biegu na dystansie 100m. – I miejsce w zawodach powiatowych w sztafecie 4x100m.

klasa 3d

Weronika Bąba -I m. w powiatowym konkursie na plakat „Nasi żydowscy sąsiedzi” Krystian Cuprian – finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych Julia Dynus – wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Retro dla Dzieci i Młodzieży – wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim  im. Feliksa Raka – wolontariusz WOŚP Patrycja Pasowska – wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Języku Niemieckim „Gedichte der Gegenwart” Wojciech Pytlarz – I m. w III Powiatowym konkursie matematyczno – informatycznym na prezentację pod hasłem „Czy matematyka jest potrzebna w życiu?” Aleksandra Rak – I m. w Ogólnopolskim Konkursie „Utrwal świat między Nidą a Pilicą” w kategorii zdjęcie – II m. w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Młodzież w moim mieście” – wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Przyroda powiatu włoszczowskiego w promieniach lata” Klaudia Skiba – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Impresje nocne” – III miejsce w Powiatowej Lidze Pływackiej Krzysztof Teklak – finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych.II miejsce w zawodach powiatowych w biegu na dystansie 300m.

SZKOŁA PODSTAWOWA

klasa 1c Kamil Pytel- III miejsce w konkursie plastycznym VIII edycji Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej

klasa 2b Natalia Cholerzyńska – I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Kartka świąteczna z rybką tle”

klasa 2c Rafał Nowak– finalista Turnieju o Puchar Tymbarku „Z podwórka na stadion”

klasa 3a Mariusz Kusa– III miejsce w V Ogólnopolskim Integracyjnym Konkursie Plastycznym na ilustrację do wiersza Wandy Chotomskiej „Bańkowce Mydlane” Mateusz Pasowski– finalista Turnieju o Puchar Tymbarku „Z podwórka na stadion” Zuzanna Oleksy – laureatka  II Powiatowego Konkursu „Wiem kim jestem i skąd pochodzę”

klasa 3c Mikołaj Majchrzak– finalista Turnieju o Puchar Tymbarku „Z podwórka na stadion”; finalista Turnieju o Puchar Marka Wielgusa Michał Hudobski – laureat II Powiatowego Konkursu „Wiem kim jestem i skąd pochodzę”

klasa 3 – filia w Łachowie

Marcin Kurzak– finalista Turnieju o Puchar Marka Wielgusa;  finalista Turnieju o Puchar Tymbarku „Z podwórka na stadion”

klasa 4a Adrianna Chamera – III miejsce w eliminacjach chorągwianych XXI Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Strofy o Ojczyźnie”; wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Powstanie styczniowe na ziemi świętokrzyskiej” Mateusz Drążyk – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Włoszczowskiego w szachach; wyróżnienie w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Kwiecień Miesiącem Pamięci Narodowej” klasa 4b

Mikołaj Bartocha– finalista Turnieju o Puchar Marka Wielgusa Wiktor Falana – laureat II Powiatowego Konkursu „Wiem kim jestem i skąd pochodzę” Kamil Groszek– finalista Turnieju o Puchar Marka Wielgusa Bartosz Skoczek – finalista Turnieju o Puchar Marka Wielgusa

klasa 4c

Karolina Bukowska – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Przepis na zdrowie”; wyróżnienie w etapie powiatowym Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Zielona energia” Krystian Jurek – finalista Turnieju o Puchar Marka Wielgusa Michał Przyborowski – finalista Turnieju o Puchar Marka Wielgusa Konrad Stolarczyk– finalista Turnieju o Puchar Marka Wielgusa

klasa 5a Łukasz Domaradzki –  IV miejsce w finale krajowym XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju BRD; III miejsce w województwie w Turnieju „Bezpieczeństwo na piątkę” Dominik Korgul –  wyróżnienie w II Wojewódzkim Konkursie Informatycznym w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu „Surfuję. Szanuję”; I miejsce w czwórboju LA na zawodach powiatowych Błażej Koszyka  –  wyróżnienie w VI Ogólnopolskim Konkursie im. FeliksaRaka. Julia Kozieł  –  IV miejsce w finale krajowym XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju BRD; III miejsce w województwie w Turnieju „Bezpieczeństwo na piątkęFilip Sztuka –  IV miejsce w finale krajowym XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju BRD; III miejsce w województwie w Turnieju „Bezpieczeństwo na piątkę”

klasa 5b

Bartosz Cuper – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Utrwal świat między Nidą a Pilicą” Małgorzata Suliga – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Przepis na zdrowie”

klasa 5c Gabriela Bujak – finalistka krajowa  Mistrzostw Polski w minipiłce siatkowej – I miejsce w minipiłce nożnej na zawodach powiatowych Kacper Maciejczyk – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Przepis na zdrowie” Bartłomiej Skoczek – I miejsce w zawodach powiatowych w minipiłce siatkowej Aleksandra Trojszczak – I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Kartka świąteczna z rybką w tle”; laureatka  II Powiatowego Konkursu „Wiem kim jestem i skąd pochodzę” Anna Woldańska – I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Piękne zakątki powiatu włoszczowskiego”

klasa 6a Aleksandra Anyż – finalistka krajowa  Mistrzostw Polski w minipiłce siatkowej Mateusz Jamróz  –   III miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Informatycznym w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu „Surfuję. Szanuję”. Aleksandra Przyborowska  – wyróżnienie w  finale krajowym XXI Ogólnopolskiego Harcerskiego Konkursu Recytatorskiego „Strofy o Ojczyźnie”

klasa 6b Aleksandra Bukowska – finalistka krajowa  Mistrzostw Polski w minipiłce siatkowej Katarzyna Jamróz – I miejsce w minipiłce nożnej w zawodach powiatowych Mateusz Kowalski – I miejsce w czwórboju LA na zawodach powiatowych;  I miejsce w zawodach powiatowych w minipiłce siatkowej Tomasz Lichosik – I miejsce w czwórboju LA na zawodach powiatowych; I miejsce w zawodach powiatowych w minipiłce siatkowej Natalia Mrozińska – I miejsce w minipiłce nożne w zawodach powiatowych Julia Orlikowska – laureatka II Powiatowego Konkursu „Wiem kim jestem i skąd pochodzę”; finalistka krajowa  Mistrzostw Polski w minipiłce siatkowej; I miejsce w minipiłce nożnej w zawodach powiatowych Krzysztof Plebanek– I miejsce w zawodach powiatowych w minipiłce siatkowej Julia Prusicka – finalistka krajowa  Mistrzostw Polski w minipiłce siatkowej Julia Suliga – I miejsce w minipiłce nożnej w zawodach powiatowych; Mistrzyni Województwa świętokrzyskiego w minipiłce siatkowej Maciej Ślęzak – I miejsce w czwórboju LA na zawodach powiatowych;  I miejsce w zawodach powiatowych w minipiłce siatkowej Sebastian Ślęzak – I miejsce w czwórboju LA na zawodach powiatowych Piotr Turczyn – I miejsce w zawodach powiatowych w minipiłce siatkowej Mateusz Wargacki – I miejsce w zawodach powiatowych w minipiłce siatkowej Klaudia Wypych – I miejsce w minipiłce nożnej w zawodach powiatowych Justyna Zając – wyróżnienie w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”; I miejsce w minipiłce nożne w zawodach pozaświatowych

klasa 6c Dominik Baliński – I miejsce w czwórboju LA na zawodach powiatowych Hubert Bąk  –  wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Retro dla Dzieci i Młodzieży Weronika Cuper – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Piękne zakątki Powiatu Włoszczowskiego”; wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Utrwal świat między Nidą a Pilicą”; finalistka krajowa  Mistrzostw Polski w minipiłce siatkowej Kamil Wronecki – I miejsce w zawodach powiatowych w minipiłce siatkowej

klasa 6d Tomasz Emiljanowicz  –  finalista krajowy III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego T.I.K.? – TAK! Wiktoria Kopeć – Mistrzyni Województwa Świętokrzyskiego w minipiłce siatkowej Karolina Michalik – finalistka krajowa  Mistrzostw Polski w minipiłce siatkowej Martyna Michałek – finalistka krajowa  Mistrzostw Polski w minipiłce siatkowej Paulina Michałek – finalistka krajowa  Mistrzostw Polski w minipiłce siatkowej Wiktoria Latkowska – I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Kartka świąteczna z rybką w tle” Bartłomiej Piech – I miejsce w zawodach powiatowych w minipiłce siatkowej Adam Rak  –  III miejsce w eliminacjach wojewódzkich  XXXVI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”; I miejsce w czwórboju LA na zawodach powiatowych Aleksandra Podsiedlik – finalistka krajowa  Mistrzostw Polski w minipiłce siatkowej Miłosz Ratusznik –  finalista etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu  „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”;  IV miejsce w eliminacjach powiatowych  XXXVI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”; I miejsce w czwórboju LA na zawodach powiatowych Piotr Waligórski  – I miejsce w czwórboju LA na zawodach powiatowych; I miejsce w zawodach powiatowych w minipiłce siatkowej

GIMNAZJUM

klasa 1a Paulina Bator – Mistrzyni Powiatu w piłce siatkowej Karolina Koszyka – Mistrzyni Powiatu w piłce siatkowej Patryk Kwapisz – finalistka wojewódzka Ligi Badmintona Daniel Szwajkowski – III miejsce w klasyfikacji drużynowej finału krajowego XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju BRD Zuzanna Waligórska – Mistrzyni Powiatu w piłce siatkowe;  finalistka wojewódzka sztafetowych biegów przełajowych Arkadiusz Wiekiera – III miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej Agnieszka Wnuczek – Mistrzyni Powiatu w piłce siatkowej

klasa 1b Jakub Adamus  – I miejsce w II Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Języku Niemieckim. Piotr Drążyk  –  wyróżnienie w wojewódzkim konkursie na prezentację multimedialną „W 150 rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego”;  wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Powstanie styczniowe na ziemi świętokrzyskiej” Jan Jeziorski – III miejsce w Mistrzostwach  Powiatu Włoszczowskiego w szachach Jakub Kowalski –  I miejsce w wojewódzkim konkursie na prezentację multimedialną „W 150 rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego”;  I miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym „W 150 rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego” Dawid Marszalik – I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Brydża Młodzieżowego Kamila Stefańska – Mistrzyni Powiatu w piłce siatkowej;  finalistka wojewódzka sztafetowych biegów przełajowych Patrycja Więcek – Mistrzyni Powiatu w piłce siatkowej Patrycja Żesławska – Mistrzyni Powiatu w piłce siatkowej

klasa 1c Artur Cholerzyński – finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych; III miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej Patryk Krzysztofik – III miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej Kamil Pytel  –  finalista etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu  „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”;  II miejsce w Mistrzostwach  Powiatu Włoszczowskiego w szachach. Kinga Skoczek –  I miejsce w III Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Magia żywego słowa”;  II m w  V Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Kwiecień Miesiącem Pamięci Narodowej”

klasa 2a Katarzyna Dąbrowska – I miejsce w III Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Magia żywego słowa”; finalistka wojewódzka Ligi Badmintona Krystian Janduła – finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych Dawid Łączek – finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych Anna Prokop – finalistka wojewódzka sztafetowych biegów przełajowych; finalistka wojewódzka Ligi Badmintona Anna Robak – II miejsce w Powiatowym Konkursie a prezentację multimedialną „Mój wymarzony zawód”;  finalistka wojewódzka Ligi Badmintona Justyna Skoczek – Mistrzyni Powiatu w piłce siatkowej

klasa 2b Katarzyna Dąbrowska  –  I miejsce w III Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Magia żywego słowa”;  wyróżnienie w  V Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Kwiecień Miesiącem Pamięci Narodowej” Piotr Frączek  –  I miejsce w Powiatowym Konkursie na grafikę komputerową „Palenie szkodzi, kiedy się do szkoły chodzi” Szymon Gąsior – III miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej Michał Hejduk – finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych Aleksander Krauz – finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych; III miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej Oliwia Koszyka– finalistka wojewódzka sztafetowych biegów przełajowych; finalistka wojewódzka Ligi Badmintona Kamila Kuchna – finalistka wojewódzka sztafetowych biegów przełajowych Daria Piwońska  –  wyróżnienie w VI Ogólnopolskim Konkursie im. Feliksa Raka

klasa 2c Robert Brej – III miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej Małgorzata Grońska – Mistrzyni Powiatu w piłce siatkowej Maciej Jakubowski – III miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej Jakub Pacanowski – finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych; III miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej Piotr Wiatrowski  –  II miejsce w eliminacjach powiatowych XXXVI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom klasa 2d Weronika Bąba  –  wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie „10 dni zdrowego jedzenia i samopoczucie na lepsze się zmienia” Patrycja Bomba  –  wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie „10 dni zdrowego jedzenia i samopoczucie na lepsze się zmienia”  Julia Dynus  – wyróżnienie w VI Ogólnopolskim Konkursie im. Feliksa Raka;  II miejsce w eliminacjach chorągwianych XXI Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Strofy o Ojczyźnie” Łukasz Płonkiewicz – III miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej Wojciech Pytlarz  – III miejsce w Powiatowym Konkursie a prezentację multimedialną „Czy matematyka da się lubić?” Aleksandra Rak  – wyróżnienie w VI Konkursie Powiatowym „Nasz region”; II miejsce w Powiatowym Konkursie a prezentację multimedialną „Czy matematyka da się lubić?”; wyróżnienie w Powiatowym Konkursie a prezentację multimedialną „Mój wymarzony zawód” Bartłomiej Rak – III miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej Klaudia Skiba – finalistka wojewódzka sztafetowych biegów przełajowych Klaudia Szczepanik –  wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie „10 dni zdrowego jedzenia i samopoczucie na lepsze się zmienia” Krzysztof Teklak – III miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej klasa 3a Kamila Harast – Mistrzyni Powiatu w piłce siatkowej klasa 3b Piotr Bąk – III miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej;  finalistka wojewódzka Ligi Badmintona Tomasz Kolasa  – wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Języku Niemieckim Mateusz Mroziński – I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Brydża Młodzieżowego Dariusz Musiał  – I miejsce w etapie powiatowym XXXV Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”;  finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych;  III miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej Karolina Rajek – finalistka X Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego; III miejsce w XIII Turnieju Jednego Wiersza „O laur Wespazjana Kochowskiego”; III miejsce w  Wojewódzkim Konkursie Matematyczno-Plastycznym „Matematyka z żartem” Bartosz Skrobisz – finalista Ogólnopolskiego Konkursie Poetyckiego „Odkrywamy Talenty Przyszłości”; finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych; Radny Młodzieżowej Rady Miejskiej we Włoszczowie III kadencji 2011-2013 Krystian Skoczek – finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych Katarzyna Stefańska – II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Piękne zakątki Powiatu Włoszczowskiego”;  wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Młodzież o AIDS” Julia Szendera – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Piękne zakątki Powiatu Włoszczowskiego” Michał Ślęzak –  finalista etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu  „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”;  finalistka wojewódzka Ligi Badmintona;  finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych

klasa 3c Wojciech Bąba – finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych Wiktoria Gumul – I miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Humor w obiektywie” Ewelina Kita – finalistka wojewódzka sztafetowych biegów przełajowych Aleksandra Korgul – finalistka wojewódzka sztafetowych biegów przełajowych Ewelina Lesiak – finalistka wojewódzka sztafetowych biegów przełajowych Szymon Marcinkowski – III miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej Mariusz Marszałek  – finalista X Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego Piotr Słomiński – finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych

klasa 3d Marcin Fatyga – I miejsce w klasyfikacji drużynowej finału krajowego XXXV Ogólnopolskiego Turnieju BRD; I miejsce w klasyfikacji indywidualnej finału krajowego XXXV Ogólnopolskiego Turnieju BRD; I miejsce klasyfikacji drużynowej Międzywojewódzkiej Ligi Mistrzów BRD Karolina Gawron  – wyróżnienie w finale krajowym XX Jubileuszowego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Strofy o Ojczyźnie„;  III miejsce w VII Wojewódzkim Turnieju Sprawności Językowej; finalistka XVI Diecezjalnego Konkursu Biblijnego Diana Karpińska – III miejsce w VII Wojewódzkim Turnieju Sprawności Językowej Albert Krakowiak – I miejsce w klasyfikacji drużynowej finału krajowego XXXV Ogólnopolskiego Turnieju BRD; I miejsce w klasyfikacji indywidualnej finału wojewódzkiego XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju BRD; I miejsce klasyfikacji drużynowej Międzywojewódzkiej Ligi Mistrzów BRD Przemysław Pałubicki – finalista wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych Inga Wójcik – I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Piękne zakątki Powiatu Włoszczowskiego”

  SZKOŁA PODSTAWOWA

Kamil Pytel (klasa 6c) – laureat Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych – laureat wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Piotr Drążyk (klasa 6b)– krajowy finalista Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Hubert Bąk (klasa 5c) – I miejsce w konkursie wojewódzkim „Wygraj szansę”

Filip Sztuka (klasa 4b), Łukasz Domaradzki (klasa 4d),

Daniel Szwajkowski (klasa 6a)– Mistrzowie Województwa w XXXV Turnieju BRD

Weronika Cuper (klasa 5c) – I miejsce w  Powiatowym Konkursie Plastycznym „Piękne zakątki Powiatu Włoszczowskiego”

Michalina Buczyńska (klasa 4b)- I miejsce w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Przyroda Powiatu Włoszczowskiego w Zimowej Szacie”

Anna Woldańska (klasa 4d)– II miejsce w  Powiatowym Konkursie Plastycznym „Piękne zakątki Powiatu Włoszczowskiego” -II miejsce w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Przyroda Powiatu Włoszczowskiego w Zimowej Szacie” wyróżnienie w II Gminnym Konkursie Plastycznym „Piekna Nasz Gmina Cała”

Gabriela Bujak (klasa 4a) – II miejsce w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Przyroda Powiatu Włoszczowskiego w Zimowej Szacie”

Kacper Maciejczyk- (klasa 4d) – III miejsce w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Przyroda Powiatu Włoszczowskiego w Zimowej Szacie”

Aleksandra Trojszczak – (klasa 4a)- III miejsce w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Przyroda Powiatu Włoszczowskiego w Zimowej Szacie”

Mateusz Drążyk  (klasa 3a) -III miejsce w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Przyroda Powiatu Włoszczowskiego w Zimowej Szacie”

Filip Sztuka (klasa 4b) – wyróżnienie w finale wojewódzkim konkursu „Pies Necik uczy rodziców i dzieci bezpiecznego poruszania w sieci”

Maciej Ślęzak (klasa 5b) – wyróżnienie w finale wojewódzkim konkursu „Pies Necik uczy rodziców i dzieci bezpiecznego poruszania w sieci”

Adianna Chamera (klasa 3a) – wyróżnienie w etapie chorągwianym Ogólnopolskiego Harcerskiego Konkursu Recytatorskiego „Strofy o Ojczyźnie”

GIMNAZJUM

Mariusz Tomczyk (klasa 3b) – I m. w Wojewódzkim Konkursie Ornitologicznym „Miłośnicy ptaków – na start!”

Krzysztof Bulski (klasa 3c), Marcin Fatyga (klasa 2d), Albert Krakowiak (klasa 2d) – Mistrzowie Województwa w XXXV Turnieju BRD

Marta Malicka (klasa 1b) -II m. w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym „Moje miasto, mój region za 100 lat” III m. w Powiatowym Konkursie Informatycznym „Gimnazjalisto! Wybierz zdrowe życie bez nałogów!”

Anna Żal (klasa 3a)  – II m. w Wojewódzkim Konkursie  Historycznym  „A my nie chcemy uciekać stąd…” w 30. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce – III m. w etapie chorągwianym Ogólnopolskiego Harcerskiego Konkursu Recytatorskiego „Strofy o Ojczyźnie”– wyróżnienie w  Powiatowym Konkursie Plastycznym „Piękne zakątki Powiatu Włoszczowskiego”

Michał Ślęzak (klasa 2b) – finalista wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Karolina Gawron (klasa 2d) – wyróżnienie w finale krajowym XX Jubileuszowego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Strofy o Ojczyźnie”

Wojciech Pytlarz (klasa 1d) – II miejsce w wojewódzkim konkursie na prezentację multimedialną „Trud i siła współczesnej rodziny”

Aleksandra Rak (klasa 1d) – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie  Historycznym  „A my nie chcemy uciekać stąd…” w 30. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce – III miejsce w wojewódzkim konkursie na prezentację multimedialną „Trud i siła współczesnej rodziny”

Małgorzata Grońska (klasa 1c)  – III miejsce w wojewódzkim konkursie na prezentację multimedialną „Trud i siła współczesnej rodziny”

Katarzyna Suliga (klasa 3b)  –  II m. w V Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim  im. Feliksa Raka

Karolina Wójcik klasa 3d) – III m. w V Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim  im. Feliksa Raka

Agata Trela (klasa 3d) – wyróżnienie w V Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim  im. Feliksa Raka

Krzysztof Bulski (klasa 3c) – wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Przyroda Powiatu Włoszczowskiego w Zimowej Szacie”

Patrycja Kusa (klasa 3b) – I m. w Powiatowym  Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości  Jana Pawła II „A Ty Ojcze Święty jesteś i geniuszem i świętym…”

Dominika Krótkopad (klasa 3b) – III m. w Powiatowym  Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości  Jana Pawła II „A Ty Ojcze Święty jesteś i geniuszem i świętym…”

Izabela Witkiewicz (klasa 2d) – II miejsce w  Powiatowym Konkursie Plastycznym „Piękne zakątki Powiatu Włoszczowskiego”

Aneta Małek (klasa 3b) – II miejsce w  Powiatowym Konkursie Plastycznym „Piękne zakątki Powiatu Włoszczowskiego”

Angelika Kita (klasa 2c) – wyróżnienie w  Powiatowym Konkursie Plastycznym „Piękne zakątki PowiatuWłoszczowskiego”