23 cze

W związku z obecną sytuacją z czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkoły, zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 świadectwa promocyjne oraz ukończenia szkoły podstawowej będą wydawane:
1) 26 czerwca w godz. 9.00-15.00 (wg załączonego harmonogramu)
2) 29 i 30 czerwca 2020r. w godzinach 8:00-14:00 w sekretariacie szkoły przy ul. Partyzantów 24
3) we wrześniu 2020r.

Każdy wychowawca ustali przydział uczniów do sal oraz konkretną godzinę, w której w dniu 26 czerwca 2020r. zostaną im rozdane świadectwa szkolne.

Na terenie szkoły obowiązuje reżim sanitarny.

W szkole może znajdować się tylko jedna osoba odbierająca świadectwo (uczeń bądź rodzic).
Wejście do szkoły możliwe jest tylko przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa obowiązujących w miejscach publicznych (obowiązkowe noszenie maseczek, używanie rękawiczek jednorazowych, dezynfekcja rąk, utrzymanie dystansu 2 metrów od rozmówcy).

Uczniowie zgłaszają się po świadectwo z własnym długopisem celem potwierdzenia odbioru dokumentu.

Iwona Gieroń – dyrektor ZPO nr 1 we Włoszczowie

HARMONOGRAM odbioru świadectw szkolnych