01 wrz

Szanowni Rodzice i Nauczyciele,
Kochani Uczniowie,
Po kilkumiesięcznej przerwie, związanej nie tylko z wakacyjnym wypoczynkiem, wracamy do szkoły i swoich codziennych obowiązków. Przed nami nowy rok szkolny 2020/2021. Rok jak zawsze pracowity, ale wyjątkowo trudny, stojący bowiem pod znakiem zmagań z pandemią koronawirusa.
W nowym roku szkolnym, który stanowić będzie nie lada wyzwanie, życzę wszystkim nade wszystko zdrowia. Życzę wytrwałości, cierpliwości, konsekwencji oraz osiągnięcia wielu sukcesów i realizacji planów.
Życzę przyjaznej szkoły, w której atmosfera będzie sprzyjać kształtowaniu pozytywnych wartości, twórczych pomysłów i radości z odnoszonych sukcesów.
Niech nowy rok szkolny będzie czasem spokojnej pracy.
Wyrażam przekonanie, że dzięki wzajemnemu zrozumieniu i współpracy możemy doprowadzić do coraz lepszych i satysfakcjonujących efektów pracy naszej placówki.
Iwona Gieroń – dyrektor ZPO nr 1 we Włoszczowie