20 paź

Ślubujemy…

19 października 2017 roku w szkole w Łachowie – filii Szkole Podstawowej nr 1 im. Józefa Piłsudskiego we Włoszczowie odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych.
Po pięknej części artystycznej, w której zaprezentowali się sami pierwszacy, w obecności nauczycieli, rodziców, koleżanek i kolegów uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie. Pierwszoklasiści ślubowali być dobrym Polakiem, uczniem, swą nauką i zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Następnie odbyło się pasowanie na ucznia klasy I, którego w asyście w wychowawczyni p. Grażyny Betki dokonała dyrektor Iwona Gieroń.
Wielką radość sprawiły nowym uczniom otrzymane dyplomy oraz upominki podarowane przez rodziców i młodszych kolegów.