08 paź

IV EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU

W ramach IV EUROPEJSKIEGO TYGODNIA SPORTU ,, Bądź aktywny’’ w naszej szkole odbyło się szereg imprez popularyzujących różne dyscypliny sportowe.
Rozegrano mecze piłki nożnej chłopców pomiędzy reprezentacjami klas III gimnazjum i VIII szkoły podstawowej. Tryumfowało gimnazjum wynikiem 6:1. W rywalizacji klas VII z VI wygrali nieznacznie siódmoklasiści 5:4.
Doszło także do pojedynku siatkarskiego w którym nauczyciele pokonali szkolną reprezentację dziewcząt 2:0
Odbył się również bieg przełajowy na dystansie około 1000m,  w którym zwyciężył Kacper Jamróz  przed  Maćkiem Dąbrowskim i Marcinem Mosiejowskim, a w biegach na dystansie 60m, bezkonkurencyjny okazał się Bartosz Machnik. Ponadto to, uczniowie mieli również możliwość konkurować w skoku w dal.