16 cze

„Jaś i Małgosia” dla rodziców z klasy 3b

Dnia 26 maja 2026r. uczniowie klasy 3b pod kierunkiem p. Laury Jaszewskiej i p. Agnieszki Szczepary-Dynus przygotowały przepiękną uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci zaprezentowały spektakl „Jaś i Małgosia”.
Cała uroczystość upłynęła w niezwykle miłej i rodzinnej atmosferze.

Przejdź do treści