Konkurs fizyczny „Jak to działa” rozstrzygnięty!

Dziś w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom szkolnego konkursu fizycznego „Jak to działa” zorganizowanego przez nauczyciel fizyki – p. Anne Rutkowską. Zadaniem uczniów było wyjaśnienie zasady działania urządzeń, które wykorzystujemy w życiu codziennym. Wszyscy uczestnicy, którzy podjęli wyzwanie zaprezentowali wysoki poziom wiedzy. Uczestnikom dziękujemy za ich zaangażowanie, pasję oraz naukową ciekawość.
Jury w składzie : p. Anna Rutkowska i p. Monika Sinkiewicz wybrało laureatów konkursu:
I m : Marcel Sobański (klasa 7a)
II m: Ewa Kuzincow (klasa 7d)
III m: Nikola Jałocha (klasa 7d)
wyróżnienie: Zofia Andzel (klasa 7d)i Ksawery Zawada (klasa 7b).
Zwycięzcom gratulujemy wiedzy i ciekawości świata!

