27 paź

Kuba laureatem konkursu informatycznego „Zaprojektuj Niepodległość”

Kuba Kaczor z klasy 8b został laureatem konkursu informatycznego na projekt graficzny „Zaprojektuj Niepodległość” organizowanego przez wojewodę świętokrzyskiego w ramach obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Przy tworzeniu grafiki komputerowej inspiracją i pomocą służyła Elżbieta Grzybek nauczyciel informatyki naszej szkoły. W eliminacjach  szkolnych wzięło udział 16 uczniów „Jedynki” ,a gremium  Komisji wojewódzkiej uznało, że z 200 nadesłanych prac projekt graficzny Kuby jest najlepszy.

24 października 2018  w siedzibie Urzędu Wojewody odbyła się uroczystość wręczenia nagród. Gratulacje z rąk Pani Wojewody i Kuratora Oświaty, przedstawicieli IPN oddział Kielce otrzymali uczniowie i ich nauczyciele

Kuba i jego nauczyciel udzieli wywiadu dwóm stacjom radiowym, promując tym samym naszą szkołę i miasto.

.