28 mar

Warsztaty wielkanocne w klasie 1a

Okres przygotowań do Świąt Wielkanocnych to szczególna okazja do poznania przez dzieci polskich tradycji świątecznych, a najlepiej kiedy robią to wspólnie z rodzicami.
28 marca w klasie 1a odbyły się Wielkanocne warsztaty, na które zostali zaproszeni również rodzice. Celem spotkania było tworzenie okazji do poznawania tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi oraz zacieśnianie więzi emocjonalnych między dziećmi i rodzicami. Dzieci miały okazję wykonać tradycyjne ozdoby: pisanki, kurczątka i zajączki. Uczniowie poznali wiele różnych technik plastycznych oraz ciekawych wzorów. Dzięki talentom artystycznym rodziców, miały okazję zobaczyć ile ciekawych ozdób można wykonać w oryginalny sposób.
Spotkanie było doskonałą okazją dla Rodziców do zobaczenia swoich pociech podczas zajęć, miłego spędzenia czasu oraz wspólnej zabawy. Zajęcia przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze, umiliły dzieciom oczekiwanie na święta i wprowadziły je w wielkanocny nastrój.

Dziękuję  Rodzicom za obecność, przyniesione materiały plastyczne oraz zaangażowanie w pracę klasy, a tym samym w wychowanie  pociech – Anna Błaszczyk