10 cze

Wycieczka do Fun Parku „Resort Malutkie”

Dnia 9 czerwca 2022r. dzieci ze szkoły i przedszkola w Łachowie wraz z rodzicami i nauczycielami uczestniczyły w wycieczce do Fun Parku „Resort Malutkie”. Wyjazd miał charakter zabawowy
rekreacyjny i integracyjny, ale nie zabrakło elementów edukacyjnych. Atutem wycieczki do takiego miejsca jest niezależność od pogody, czego mogliśmy doświadczyć. Pobyt rozpoczęliśmy od zwiedzania mini zoo, stadniny koni, wysłuchania ciekawostek o samym miejscu i zwierzętach tam przebywających. Punktem kulminacyjnym były zabawy na trampolinach, zjeżdżalniach i innych atrakcjach tego obiektu. Na zakończenie dzieci chętnie zjadły posiłek i lody. Zabawa była udana, wszyscy zadowoleni. Nawet gwałtowna burza nie zepsuła nam humorów.