13 cze

Z serca życzenia składamy…

Dnia 10 czerwca klasa 2 c wraz ze swoimi rodzicami świętowała Dzień Mamy i Taty. W przygotowanym z tej okazji programie artystycznym uczniowie dali pokaz swoich umiejętności tanecznych, wokalnych, recytatorskich i aktorskich. Wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość, szacunek i wdzięczność za matczyną dobroć, cierpliwość, za serce, które tak rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach na twarzach rodziców zauważyć można było wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty. Potem nastał czas na słodki poczęstunek. Cała uroczystość przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.