15 paź

Wygraj z nudą 4!

Pod taką nazwą od 15 października 2019 roku ruszą w naszej szkole zajęcia pozalekcyjne, podczas których w ciekawy i niekonwencjonalny sposób będzie można spędzić wolny czas!

Zadanie jest współfinansowane przez Gminę Włoszczowa i przeznaczonedla uczniów ze szkoły podstawowej.

Od 15 października 2019 roku rozpoczną się:

• Koło aktywnie i zdrowo pod nazwą W zdrowym ciele zdrowy duch przeznaczone dla 15 uczniów z klas I – VIII. Podczas tych zajęć uczniowie między innymi będą się przygotowywać do dni promujących aktywny tryb życia i zdrowe odżywianie.  Będą również poznawać zasady bezpiecznych zachowań (dzięki grom interaktywnym na świeżym powietrzu), włączania aktywności fizycznej do codziennych zajęć oraz będą tworzyć samodzielnie i degustować posiłki.Zajęcia poprowadzą nauczycielki: Agnieszka Skrobisz i Ewelina Martoś – Wyrwał.
  • Czarodziejska moc muzyki kołomuzyczno – ruchowe przeznaczone jest dla20 uczniów klas I-VI szkoły podstawowej. Podczas zajęć (10 x 60 min.) dzieci między innymi będą: kształciły umiejętności związane ze swobodą ruchu i poczuciem rytmu, poznawały układy taneczne i je realizowały.Zajęcia poprowadzą nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: Jadwiga Cegieła i Ilona Skiba.
  • Pozytywnie – kreatywnie koło plastyczno – techniczneto 10 zajęć po 60 min. przeznaczonych dla 15 uczniów klas I-VI szkoły podstawowej. Odbywać się będą od października do 15 grudnia raz w tygodniu po 2 godziny lub 2 razy w tygodniu (w miarę potrzeb). Zajęcia poprowadzi nauczycielka w świetlicy szkolnej w budynku B pani Ewelina Martoś – Wyrwał.

Nie czekaj! Już dziś zgłoś się do Koordynatora Szkolnego – p. Anny Drążyk (w świetlicy szkoły) po Formularz zgłoszeniowy.

Liczy się kolejność zapisów. Ilość miejsc ograniczona!

Wygraj z nudą 4! – regulamin zajęć