08 mar

W imieniu wszystkich mężczyzn z naszej szkoły: Pana dyrektora, Panów nauczycieli i pracowników szkoły oraz moich kolegów pragnę podziękować Wam, drogie Panie i drogie Koleżanki, że czynicie ten świat piękniejszym i lepszym.
Z okazji Dnia Kobiet życzymy Wam z całego serca dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności, spełnienia marzeń, zadowolenia z siebie, radości życiowej i abyście czuły się doceniane nie tylko dzisiaj.

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego
Wojciech Brej

08 mar

SZKOLNY  KONKURS  FOTOGRAFICZNY  „NASI  MILUSIŃSCY”

CELE:

• kształtowanie postaw empatii wobec zwierząt,
  • rozwijanie wrażliwości i poczucia estetyki,
  • integracja z otaczającą przyrodą,
  • rozbudzanie zainteresowania fotografią,
  • prezentowanie własnych umiejętności
  • WARUNKI KONKURSU:
  1. Zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne wykonanie fotografii przedstawiającej swojego pupila na łonie natury lub w warunkach domowych.
  2. Zdjęcia mogą być wykonane techniką analogową lub cyfrową, barwną lub czarno- białą, jednak nie mogą być przetworzone komputerowo lub w inny sposób.
  3. Każdy uczestnik może zgłosić na konkurs maksymalnie 1 fotografię w formacie A5
  4. Przedmiotem konkursu są prace wykonane samodzielnie i niepublikowane w innych konkursach.
  5. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie i dostarczenie fotografii do organizatorów:
    I kategoria wiekowa kl. 1-3 – Katarzyna Kuzincow ( za pośrednictwem wychowawców klas)
    II kategoria wiekowa kl. 4-7 – Emilia Maciejczyk

Na odwrocie fotografii należy podać dane uczestnika:
imię i nazwisko, klasa, krótki opis lub tytuł

1. Termin dostarczania zdjęć: do 14 kwietnia 2023r.
  2. Dla laureatów przewidziane są nagrody rzeczowe. Organizatorzy przewidują również Nagrodę Specjalną.
  3. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika na potrzeby konkursu, na prezentację i publikację prac konkursowych.

Koordynatorzy: Kataryna Kuzincow, Emilia Maciejczyk