09 maj

Wyniki III Szkolnego Konkursu Fotograficznego „Nasi milusińscy”

W bieżącym roku szkolnym odbyła się trzecia edycja Szkolnego Konkursu Fotograficznego „Nasi milusińscy”. Uczniowie przygotowali ponad 70 fotografii ilustrujących zwierzęta z ich otoczenia- psy, koty, chomiki, konie, króliki czy papużki. W ocenie przekazanych zdjęć Istotna była ich jakość, ostrość, odpowiedni dobór tła i oczywiście pomysłowość i kreatywność młodych fotografów. Konkurs zorganizowały p. Emilia Maciejczyk i p. Katarzyna Kuzincow.

A oto zwycięzcy:

Nagrody specjalne, czyli profesjonalne sesje fotograficzne, które wykona p. Magdalena Mróz (Magdalena Mróz HeartPhotography), wygrywają:
Maja Szczukocka – klasa 3c,
Natalia Jarmuda – klasa 1c

Kategoria I-III
I miejsce – Kuba Złotnicki – klasa 1a
II miejsce – Zuzanna Wdowiak – klasa 1a
III miejsce – Kacper Szczukocki– klasa 2b

wyróżnienia: Piotr Kocełuch – klasa 2a, Alicja Stefańczyk – klasa 3c, Kornelia Osiak – klasa2a, Kamil Brzdąk – klasa 3a, Zuzanna Bartyzel – klasa 3c, Liliana Went – klasa 1c, Magdalena Kultys – klasa 3c

Kategoria: IV- VII
I miejsce – Natalia Kowalska – klasa 6c
II miejsce – Michał Łączek – klasa 5b