25 cze

Zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty będzie można odbierać w sekretariacie szkoły w dniu 6 lipca 2026 r. (poniedziałek) w godz. 8.00-14.00.

Szczegółowe zasady odbioru zaświadczeń:
– Osoby uprawnione: Dokument może odebrać osobiście sam uczeń, jego rodzice lub prawni opiekunowie.
– Odbiór przez inną osobę: Jeśli uczeń lub rodzice nie mogą pojawić się osobiście, zaświadczenie może odebrać osoba trzecia – wymaga to jednak okazania pisemnego upoważnienia podpisanego przez rodzica/opiekuna prawnego.

25 cze

26 czerwca 2026r. – uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026

  • godz. 9.00 – klasy 1-3
  • godz. 10.00 – klasy 4-8.

Kursy autobusów:

– godz. 7.30 – wyjazd z miejsca zamieszkania

– godz. 12.30 – powrót spod hali sportowej

Przejdź do treści