Piękna uroczystość w klasie 1b
11 czerwca uczniowie klasy 1b pod kierunkiem p. Katarzyny Lipniak i p. Marty Plebanek przygotowali wyjątkową uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały program artystyczny, na który złożyły się wiersze, piosenki oraz
występy taneczne. W ten sposób wyraziły swoją miłość, wdzięczność i szacunek dla swoich rodziców.
Po części artystycznej uczniowie wręczyli Mamom i Tatom własnoręcznie wykonane upominki oraz złożyli serdeczne życzenia. Nie zabrakło
wzruszeń, uśmiechów i wspólnie spędzonych chwil w miłej, rodzinnej atmosferze.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za przybycie oraz wspólne świętowanie tego wyjątkowego dnia.



