23 cze

Podsumowanie roku i podziękowania dla Samorządu Uczniowskiego

W dniu dzisiejszym odbyło się oficjalne spotkanie Dyrekcji Szkoły z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego oraz opiekunem p. Monika Sinkiewicz. Wydarzenie było okazją do podsumowania mijających miesięcy oraz podziękowania młodzieży za ich ogromne zaangażowanie w życie placówki.
Podczas spotkania Dyrektor podziękował młodym liderom za inicjatywę, organizację licznych akcji charytatywnych, imprez szkolnych oraz godne reprezentowanie głosu wszystkich uczniów. Członkowie Samorządu wykazali się w tym roku wyjątkową kreatywnością i odpowiedzialnością, udowadniając, że głos młodzieży ma realny wpływ na kształtowanie naszej szkolnej rzeczywistości.
W dowód uznania za ciężką i aktywną pracę, przedstawiciele SU: Aleksy Lenarski, Alicja Nowak i Gabriela Barczyńska odebrali z rąk Dyrekcji oficjalne podziękowania. Serdecznie gratulujemy całemu zespołowi i życzymy dalszych sukcesów w działalności społecznej!

23 cze

„Tydzień dla Bezpieczeństwa” – spotkanie z policjantami

Dziś, w ramach „Tygodnia dla Bezpieczeństwa” odbyło się spotkanie z policjantami, którzy przypomnieli uczniom zasady bezpiecznego zachowania się podczas letniego wypoczynku. Wszyscy utrwalili sobie zasady poruszania się na drodze i właściwego przechodzenia przez jezdnię; zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych; jak bezpiecznie i prawidłowo jeździć rowerem,  jak zachować bezpieczeństwo w domu podczas nieobecności rodziców oraz jak rozważnie korzystać z kąpielisk w okresie wakacji.

Przejdź do treści