Dzień Dziecka w klasie 4b

Dziecko chce być szczęśliwe, gdy się urodzi.

I wiedzieć chce, po co do szkoły chodzi.

I wiedzieć chce, po co jest nauka.

I wiedzieć chce, gdzie szczęścia trzeba szukać.

W takich poszukiwaniach brali udział uczniowie klasy 4b, wraz z wychowawcą Małgorzatą Stryjewską. W Dniu Dziecka udali się więc na Stadion we Włoszczowie, gdzie uczestniczyli w różnorodnych konkursach i zdobywali nagrody. Potem przeszli do Strefy Aktywnego Wypoczynku przy basenie,,Nemo”. Wśród gwary, śmiechu, dobrych humorów, pięknej pogody relaksowali się na świeżym powietrzu, czując się bardzo dobrze w swoim towarzystwie.

01 cze

Szkolny konkurs  „ZRÓB TO SAM” rozstrzygnięty!

Znamy już wyniki szkolnego konkursu plastyczno-technicznego „ZRÓB TO SAM”.
Celem konkursu było rozwijanie kreatywności, zdolności i zainteresowań plastycznych uczniów klas I-III. W corocznie organizowanym konkursie uczestniczyły trzyosobowe delegacje klasowe. W tym roku uczniowie klas pierwszych zmierzyli się z wykonaniem biedronki, uczniowie klas drugich wykonali barwne motyle, a uczniowie klas trzecich pracowali na wykonaniem przestrzennych kwiatów. Każdy z uczestników wytrwale dążył do wykonania pracy na najwyższym poziomie.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

KLASY PIERWSZE
I miejsce: Marika Staszczyk (klasa 1a), Nela Fryc (klasa 1a), Liliana Went (klasa 1a)
II miejsce: Adam Jagiełło (klasa 1a), Nikola Nowak (klasa 1b), Iga Michałek (klasa 1c)
III miejsce: Miłosz Rożek (klasa 1b), Krzysztof Szczeciński (klasa 1c)

KLASY DRUGIE:
I miejsce: Marta Bugajny (klasa 2a), Marcelina Bulska (klasa 2b), Oliwia Pytel (klasa 2b), Aleksandra Kostecka (klasa 2c)
II miejsce: Lena Turczyn (klasa 2a), Antonina Nowak (klasa 2b), Zofia Wyrwał (klasa 2c)
III miejsce: Kornelia Osiak (klasa 2a), Oliwia Tkacz (klasa 2c)

KLASY TRZECIE:
I miejsce: Nadia Spyrka (klasa 3a), Oliwier Orzeł (klasa 3b), Maja Szczukocka (klasa 3c)
II miejsce: Alicja Krauz (klasa 3a), Bartosz Krawczyk (klasa 3b), Julia Standerska (klasa 3c)
III miejsce: Kaja Wrześniak(klasa 3a), Maja Bąk (klasa 3b), Iga Prokop (klasa 3c).

Szkolnym koordynatorem konkursu byłą p. Jadwiga Cegieła.
Gratulujemy wyróżnionym!

Drodzy Uczniowie!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka życzymy Wam wiele radości, słońca i uśmiechów. Szkoła niech będzie miejscem przyjaznym, gdzie odkrywacie tajniki świata, a nauka niech będzie zawsze ciekawą przygodą i daje  satysfakcję, radość, pogodę ducha oraz wiarę we własne możliwości.

W tym szczególnym Dniu i wszystkich innych dniach Waszego życia niech towarzyszy Wam poczucie, że dla dorosłych, a szczególnie Waszych rodziców, jesteście Osobami wyjątkowymi i najważniejszymi.

Niech nie zabraknie Wam zapału i entuzjazmu do czynienia rzeczy wielkich, przynoszących satysfakcję i spełnienie.

Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy ZPO nr 1 we Włoszczowie