26 cze

„Praca rozumna i wytrwała,
która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po zasiewie
przebija góry, a nad przepaściami przerzuca mosty”
B. Prus

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy,
Drodzy Rodzice i Uczniowie,
Przyjaciele i Sympatycy „Jedynki”

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2022/2023 pragnę podziękować za całoroczną wytężoną i rzetelną pracę.
Wszystkim Nauczycielom dziękuję za działania mające na celu podnoszenie jakości pracy szkoły oraz za przekazywanie młodym ludziom wiedzy i umiejętności niezbędnych w życiu.
Uczniom gratuluję wszelkich sukcesów, które osiągnęli w mijającym roku szkolnym. Równocześnie życzę, aby szkoła kojarzyła się Wam nie tylko z obowiązkami i zdobywaniem wiedzy, ale była również miejscem, do którego wraca się chętnie nie tylko codziennie ale i po latach.
Dziękuję także Rodzicom, Sympatykom i Przyjaciołom szkoły za różne formy współpracy przyczyniającej się do kreowania pozytywnego wizerunku naszej placówki.
Wszystkim życzę wspaniałych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Iwona Gieroń – dyrektor ZPO nr 1